تبلیغات
سریالهای ایرانی

سریالهای ایرانی

دوشنبه 17 مرداد 1384

مینا لاكانی در «او یك فرشته است»
تصویربرداری این سریال برای رمضان آغاز شد

تصویربرداری سریال مناسبتی «او یك فرشته است» از روز گذشته ـ 14 مرداد ماه ـ آغاز شد.

به گزارش خبرنگار سرویس تلویزیون خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، این اثر را علیرضا افخمی برای پخش در ماه رمضان، از شبكه‌ی دوم سیما می‌سازد و تصویربرداری آن تا بیستم ماه رمضان ادامه می‌یابد.

گفتنی است كه این اثر را علیرضا كاظمی‌پور با درونمایه‌ای انسانی، مذهبی نگاشته است و تهیه‌كنندگی آن را رامین عباس‌زاده برعهده دارد.

مینا لاكانی در نقش «فرشته» بازی می‌كند و برخی از عوامل ساخت آن عبارتند از: مدیر فیلمبرداری: اسفندیار شهیدی، طراح چهره‌پردازی: نوید فرح‌مرزی و كارشناس مذهبی:‌ علیرضا برازش.

-------------------------------------------

منوچهر والی‌زاده سخنگوی«وزیر» می‌شود
كمدی «بله آقای وزیر» به زودی از شبكه‌ی دو پخش می‌شود

سریال «بله آقای وزیر» به مدیریت محمود قنبری دوبله و به زودی هرشب شبكه‌ی دوم سیما پخش می‌شود.

به گزارش خبرنگار سرویس تلویزیون خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، ‌این سریال كمدی ساخته‌ی آنتونی جی و جاناتان لین محصول سال 1980 است.

داستان آن درباره‌ی وزیری به نام جیمز هكر است كه سعی در جلوگیری از ریخت و پاش‌های حكومت دارد، ولی منشی او به طور مداوم از كارهای او جلوگیری می‌كند.

گفتنی است كه منوچهر والی‌زاده به جای «وزیر»، ‌افشین ذی‌نوری در نقش «رییس دفتر» و پرویز ربیعی به جای «مشاور وزیر»، صحبت می‌كنند.

در این سریال پاول ادینگتون، نایجل هاتورن و درك فولدز بازی دارند.

-------------------------------------------

حس سوم

با پایان یافتن تصویربردارى بخش نخست مجموعه تلویزیونى «حس سوم» به كارگردانى مهدى فخیم زاده پخش این سریال از آبان ماه امسال آغاز مى شود. مهدى فخیم زاده نویسنده و كارگردان این سریال گفت: این سریال در دو بخش تصویربردارى مى شود كه بخش نخست آن طى حدود دو هفته آینده به پایان مى رسد و تصویربردارى بخش دوم را از حدود ۲۰ روز آینده آغاز مى كنیم. با توجه به اینكه تدوین این سریال به صورت همزمان انجام مى شود، از آبان ماه امسال این سریال پخش مى شود و همزمان با پخش بخش نخست سریال كه بین ۱۰ تا ۱۲ قسمت خواهد بود، كارهاى فنى بخش دوم انجام و براى پخش آماده مى شود. البته تصویربردارى بخش دوم حدود ۶ ماه به طول مى انجامد.متن مجموعه تلویزیونى «حس سوم» كه به وسیله فخیم زاده به نگارش درآمده و از وجهى طنزآمیز برخوردار است، داستان جوانى به نام ایرج را روایت مى كند كه به كار شرخرى و وصول چك هاى برگشتى مشغول است. در حین انجام یكى از كارهایش به همراه همسرش سیما دچار حادثه اى مى شوند. بروز این حادثه تحولى در زندگى ایرج و سیما به وجود مى آورد. این دگرگونى موجب آشنایى ناخواسته آنها با تعدادى از تبهكاران و قاچاقچیان مواد مخدر مى شود و پاى پلیس و مامورین مبارزه با مواد مخدر را به ماجرا باز مى كند... در این مجموعه مهدى فخیم زاده، نسرین مقانلو، لیلا برخوردارى، سیروس ابراهیم زاده، حبیب دهقان نسب، انوشیروان فاطمى، پرویز بزرگى، بهروز قادرى، كامران تفتى، روح الله كمالى، مهیار شاپورى و بهادر اونلو به عنوان بازیگران اصلى ایفاى نقش مى كنند.مجموعه تلویزیونى «حس سوم» به همت شبكه دو سیما در قالب ۲۰ قسمت ۵۰ دقیقه اى تولید خواهد شد.[ دوشنبه 17 مرداد 1384 - 02:08 ق.ظ ]
[ویرایش شده در : - - -]

[ پیام ()|| سحر ] [عمومی , ] [+]


نوشته های پیشین ...

+
+
+
+
+
+
+
+
+
+

صفحات :