تبلیغات
سریالهای ایرانی

سریالهای ایرانی

شنبه 15 مرداد 1384
 دستگیرى جنایتكاران

126621.jpg

 

سرند عنوان مجموعه برنامه اى است كه در گروه كودك و نوجوان شبكه اول سیما در حال تولید است. این برنامه كه در ۵۲ قسمت ۱۰ دقیقه اى تولید مى شود به كودكان و نوجوانان آموزش كاردستى مى دهد. گیتى فرشفائى تهیه كننده این برنامه هدف از ساخت این برنامه را پرورش خلاقیت و تشویق كودكان و نوجوانان به استفاده مناسب و بهینه از ابزار و وسایل بدون استفاده اى كه در اطرافشان وجود دارد و تبدیل آنها به كارهاى دستى زیبا و قابل استفاده دانست. كارگردان این مجموعه محمد حسن زاده است و سارا مجد كار اجرا و طراحى صحنه و آموزش كارهاى دستى این مجموعه را برعهده دارد. این برنامه نیمه هاى تابستان به روى آنتن مى رود.
•ماموران پلیس
به گزارش روابط عمومى شبكه اول سیما، ماموران پلیس عنوان مجموعه اى جدید از شبكه اول سیما است كه از دیشب به جاى سریال سوار بى اسب از این شبكه پخش شد. این سریال محصول ۱۹۹۸ استرالیا است كه توسط دیوید كامرون كارگردانى شده است و بازیگرانى چون پیتر فیلیپس و جو پیتروترى در آن به ایفاى نقش پرداخته اند. سریال ماموران پلیس را مى توانید از امروز تماشا كنید. این مجموعه داستان گروه تجسسى در مركز پلیس را دنبال مى كند كه به شناسایى و دستگیرى جنایتكاران مى پردازند.
•رقص پرواز
سریال رقص پرواز به كارگردانى احمد مرادپور است كه مراحل تدوین خود را توسط وى پشت سر مى گذارد و همزمان با هفته دفاع مقدس از اوایل مهرماه از شبكه اول سیما پخش مى شود. رقص پرواز كه به شیوه ۳۵ میلیمترى، فیلمبردارى شده است، داستان جراح متخصصى به نام دكتر یاورى را دنبال مى كند كه داراى تفكرات خاصى است و چندان با جریان عمومى جامعه موافق نیست. تا اینكه دكتر یاورى براى انجام یك عمل جراحى مجبور مى شود به اهواز سفر كند. همزمان ملیحه كه دانشجوى پزشكى است براى یافتن همسرش وحید مولایى راهى اهواز مى شود. ورود آن دو به اهواز مصادف با بمباران شهر توسط دشمن مى شود و... این سریال در هفت قسمت ۵۰ دقیقه اى توسط محمدرضا تخت كشیان تهیه مى شود و در مناطقى مثل تهران، تاكستان، اهواز و... با مدیریت محمدتقى پاكسیما فیلمبردارى شده است. مهدى هاشمى، شهاب حسینى و لاله اسكندرى بازیگران اصلى این مجموعه اند.رقص پرواز براساس فیلمنامه اى از علیرضا طالب زاده تولید شده است. به گزارش روابط عمومى شبكه اول سیما پیش بینى مى شود علاوه بر سریال هفت قسمتى یك نسخه سینمایى نیز از آن استخراج شود. بازیگردانى این سریال برعهده گلاب آدینه است. بازیگرانى چون احمد آقالو، امیرحسین صدیق، بیوك میرزایى، مجید مشیرى و آفرین عبیسى و... در كنار بازیگران اصلى این مجموعه به ایفاى نقش مى پردازند.
•زیستن
زیستن عنوان فیلم سینمایى است كه براى شبكه چهارم سیما دوبله مى شود. كارگردان این فیلم یى موژانگ است و این فیلم محصول مشترك سال ۱۹۹۴ كشور چین و هنگ كنگ است. داستان این فیلم به قرار زیر است: فوگویى كه نقش آن را یوجى بازى مى كند ارباب زاده ثروتمندى است كه به خاطر علاقه شدید به قمار، همه زندگى و سرمایه اش را از دست داده است و علاوه بر آن، باعث مرگ پدرش مى شود. همسرش كه تحمل این وضع را ندارد او را ترك مى كند و فوگویى با مادر پیرش تنها مى ماند و تصمیم مى گیرد دست از قماربازى بردارد. بعد از یك سال، همسرش در حالى كه پسرى به دنیا آورده است به همراه دخترش به نزد آنها بازمى گردد.
•دوستانه
به زودى سرى جدید برنامه «دوستانه» در شبكه اول سیما تهیه و پخش خواهد شد.برنامه دوستانه كه به گفت وگو با هنرمندان، ورزشكاران و چهره هاى شناخته شده مى پردازد، به زودى هر شب بعد از خبر ساعت ۲۱ از شبكه اول سیما پخش خواهد شد.اجراى سرى جدید برنامه دوستانه برعهده رامین ناصرنصیر است. وى در ارتباط با میهمانان این برنامه افزود: «در هر قسمت از سرى جدید برنامه دوستانه یكى از چهره هاى ورزش و هنر كشور حضور خواهد داشت كه پیش بینى مى شود غلامحسین لطفى مجرى سرى پیشین این برنامه در قسمت اول میهمان برنامه باشد، آتیلا پسیانى، امیر كریمى، مهدى فخیم زاده، مجید اخشابى، مانى رهنما، امیر قلعه نویى، رسول و امیر خادم و... از دیگر میهمانان این برنامه خواهند بود.»گفتنى است سرى پیشین برنامه دوستانه با اجراى غلامحسین لطفى و به تهیه كنندگى طباطبایى در گروه فیلم و سریال شبكه اول سیما تهیه و پخش شد.[ شنبه 15 مرداد 1384 - 02:08 ق.ظ ]
[ویرایش شده در : - - -]

[ پیام ()|| سحر ] [عمومی , ] [+]


نوشته های پیشین ...

+
+
+
+
+
+
+
+
+
+

صفحات :